Фізика 7 класс СРОЧНО!!! Для підняття з дна озера до поверхні води мармурової колони масою 3,78 т

було виконано роботу 95,2 кДж . Визначте глибину озера.

Ответы на вопрос

Отвечает Абзалбекова Аяулым.

Ответ:

Объяснение:

м=3,78т=3780кг

А=95,2кДж=95200Дж

Густина марм=2700кг/м3

F=m×g= 3780×10=37800H

A=F×S S=A/F= 95200/37800=2,5м