Напруга на другому з трьох послідовно з’єднаних провідників дорівнює 15 В, на третьому – 27 В, а

загальна напруга – 63 В. Яка напруга на першому провіднику? *

Ответы на вопрос

Отвечает Перелыгин Артур.

Ответ:

Щоб знайти напругу на першому резисторі : U=U1+U2+U3 знаходимо U1= 63в-(15+27)=21в

Объяснение: