У 3А навчається 29 учнів,у 3Б на 7 учнів менше,а в 3В на 9 учнів більше ніж у 3Б.Скільки учнів

навчається в третіх класах?

Ответы на вопрос

Отвечает Добровольська Андріана.

Ответ:

учнів

Пошаговое объяснение:

3-А – 29 учнів

3-Б – 29-7 = 22 учня

3-В – 22+9= 31 учень

всього: 29+22+31=82 учня