У перших класах 180 учнів у других на 20 учнів більше ніж у перших а в третіх на 60 учнів менше ніж

у других скільки учнів у третіх класах

Ответы на вопрос

Отвечает Соседенко Карина.

У третіх класах 140 учнів

Отвечает Бердникова Настя.

1)180+20=200-у других класах
2) 200-60=140-у третіх класах
Відповідь:у третіх класах 140 учнів