"СРОЧНО"! 1)Визначте опір нагрівника за допомогою якого можна за 10 хвилин довести до кипіння 2

кг води взятої при тепрературі 20°. Напруга в мережі 220В, ККД нагрівника 80%2)Під час електролізу , де електролізом був розчин аргентум(1) нітрату, на катода виділилося 50г срібла. Скільки часу тривав електроліз, якщо сила струму була незмінною і дорівнювала 1А?​

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Максим.

Объяснение:

20 Ом

Объяснение:

Дано

t=600с

m=3кг

dT=70K

U=220B

n=84%

cв=4200кг/дж*К

Найти

R-?

n=Aк*100%/Aз

Aк=U^2*t/R

Аз=cв*m*dT

R=n*U^2*t/c*m*dT*100%=60%*220^2B*600c/4200кг/дж*К*3кг*70K*100%=1742400000/88200000=19.75510204081633≈20 Ом