Момент сили, яка діє на важіль, становить 2 Н м⋅ . Яку довжину має плече цієї сили, якщо її

значення дорівнює 4 Н?

Ответы на вопрос

Отвечает Miftahov Karim.

Ответ:

0,5 м

Объяснение:

M=2 Н*м     F=4 H     L=?

===

M=F*L

L=M/F=2/4=0.5 м

========================