Через резистор опором 20 Ом За 1 хвилину проходить заряд 600 кл Ви знач потужність спожитого струму


Ответы на вопрос

Отвечает Черноголовкин Егор.

Ответ:

2000 Вт

Объяснение:

ДАНО:

R=20(Ом)

t=1(хв) --- 60(с)

q=600(Кл)

P-?

------------------------------------

РОЗВ'ЯЗОК:

P=I²•R I=q/t --- I=600/60=10(А)

P=10²•20=2000(Вт)