Визначте силу тиску яке створює тіло площею 250 см² якщо тиск дорівнює 1 кПа.Сила тиску?


Ответы на вопрос

Отвечает Белинин Макс.

Ответ:

0,3 Па

Объяснение:

p=f/s f=mg=12*10=120, p=120/400=0,3 Па