З нерухомого човна, маса якого 120 кг, стрибає хлопчик масою 60 кг зі швидкістю 2 м/с. Визначте

швидкістьруху човна після того, як знього стрибнув хлопчик.​

Ответы на вопрос

Отвечает Аникьева Виктория.

Ответ:

Пусть швидкість човна після стрибка "х".

Применим равенство импульсов тел.

40*1 = 50*х.

Отсюда х = 40*1/50 = 0,8 м/с.

Объяснение: