З нерухомого човна, маса якого 120 кг, стрибає хлопчик масою 60 кг зі швидкістю 2 м/с. Визначте

швидкістьруху човна після того, як з нього стрибнув хлопчик.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бескровный Максим.
Пусть швидкість човна після стрибка "х".
Применим равенство импульсов тел.
40*1 = 50*х.
Отсюда х = 40*1/50 = 0,8 м/с.