МОЛЮ,СРОЧНО 1.До тіла, що лежить на столі прикладено горизонтальну силу 8Н. Коефіцієнт тертя між

тілом іповерхнею стола 0,2. Визначте силу тертя та прискорення тіла, якщо його маса 1,5кг.2. Два вантажі, маси яких 3кг та 2кг, звязані ниткою, перекинутою через нерухомий блок. Упочатковий момент другий вантаж знаходиться на 2м нижче, ніж перший. Визначте час післяпочатку руху, коли вантажі будуть на однаковій висоті.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гомельская Камилла.

Ответ:

1. 0,33 м/с2

2. 0,45 c

Объяснение:

1. Fтер=mg*k=10*1,5*0,2=7,5 H

Равнодействующая сил

F=8-7,5=0,5 H

F=ma

a=F/m=0,5/1,5=0,33 м/с2

2. S=gt^2/2=2/2

t=√2/10=0,45 c