При накачуванні шини поршень насоса за один хід виконує роботу 80 Дж. Який тиск повітря створює

поршень, якщо його площа дорівнює 20 см2, а хід становить 40 см? Пожалуйста умоляю, заранее БОЛЬШОЕ СПАСИБО

Ответы на вопрос

Отвечает Боровик Лидия.

Дано:

F = 80 Дж

S = 20 см²

L = 40 см = 0,4 м

Знайти:

P - ?

Розв'язання:

A = F · L = P · S · L

P = A / S · L = \frac{80}{20*10^{-4} } · 0,4 = 10^{5} (Па)