Визначте силу тиску повітря на скло у кабіні вертольоту, який знаходить ся на висоті 480 м. Площа

скла 0, 3y ^ 2 . На поверхні землі тиск нормальний.​

Ответы на вопрос

Отвечает Dostybaev Elaman.

Ответ:

28 кН

Объяснение:

Тиск на висоті

Р=Ро-рgh=10^5-1,275*10*480=

93880 Па

Сила F=P*S=93880*0,3=28 кН