На менший поршень гідравлічної машини, площею 30 см2, діє сила 500 Н. Яка сила діє на більший

поршень, площею 0,09 м2,?​

Ответы на вопрос

Отвечает Грибанова Яна.

Ответ: 15кН.

Объяснение: F1/S1=F2/S2;

Отсюда: F2=F1*S2/S1=500*900/30=15000Н=15кН.