З греблі висотою 21 м за 7 хв падає 500 т води. Яка потужність розвивається при цьому?(Прийняти

g≈10 Н/кг).​

Ответы на вопрос

Отвечает Цаллагова Сабина.

Дано:  

S= h= 21 м  

t= 7 мин= 420 с  

m= 500 т= 500000 кг  

g= 10 H/кг  

Решение:  

N= A/t; A =FS;  

F= mg; N= (mgS)/t = 500000 кг* 10 Н/кг* 21 м /420 с = 250000 Вт  

Ответ: 250 кВт