укажіть яку напруженість має електричне поле в центрі рівноміроно зарядженого тіла (q=10 нКл) якщо

тіло має форму кільця радіусом 5 см

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Влад.

Объяснение:

1)810:27=30(м)-Длина

2)(27+30)×2=114(м)-Периметр

Ответ:114 Метров.Поставь лайк пж))