Дві однакові за розмірами металеві кульки, заряди яких +3 нКл і -5 привести дотик і відвели на

відстань 3 см .Визначити силу взаємодії між зарядженими кульками

Ответы на вопрос

Отвечает Береснева Даша.

Ответ:

Объяснение:

F=(q1*q2)/r^2

так як після дотику заряд став однаковій (q= -1)

F=(q/r)^2=(-1/0.03)^2=(100/3)^2=1111.(1)