Дві невеликі однакові за розміром металеві кульки,заряди яких +3 нКл і +7. нКл привели в дотик і

відвели на відстань 15 см. Визначити силу взаємодії між напряженими кульками

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцев Валера.

 r=m*v / e*b. ( r-радиус, m-масса электрона=9,1*10^(-31)кг, е-заряд электрона=1,6*10^(-19)кл, в-магнитная индукция).подставим:   r=9,1*10^(-31)*4,6*10^7 / 1,6*10^(-19)*0,085=0,003м. (3мм).