Потяг, рухаючись рівномірно, проходить шлях 1,5 км за 1 хв. Потужність двигуна електровоза

становить 2,76 МВт. Яку силу тяги розвиває електровоз?

Ответы на вопрос

Отвечает Соколовская Полина.

Ответ:

Объяснение:

P=A/t

A=P*t

A=F*S

F=(P*t)/S=(2.76*10^6*60)/(1500)=1.104*10^5 H