цукор масою 40грам розчинили у воді масою 160 грам. Обчисліть масову частку цукру в отриманому

розчині ​

Ответы на вопрос

Отвечает Решетник Артём.

Ответ:

Объяснение:

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 40 + 160 = 200 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 40 / 200  *100% = 20%