Потяг рухаючись рівномірно проходить шлях 12 км за 10 хв. Потужність яку рзвиває локомотив дорівнює

2,96 МВт. Яку силу тяги розвиває локомотив?

Ответы на вопрос

Отвечает Smolyazhenko Artur.
V=S/t=12000/10*60=20 м/с
N=F*V
F=N/V=2,96*10^6/20=148*10^3 Н