Скільки урану споживає за місяць реактор, потужність якого 100 МВт, а ККД 80%. Срочно!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Гудалова Алина.

Ответ:

1 місяць = 31 день = 31*24*3600 с = 2,678,400 с

A = η P*t

A=100*10^6 * 0.8*2,678,400=214272 * 10⁹ Дж