Двигун кондиціонера споживає силу струму 5 А від мережі напругою 220 В. Яку корисну роботу виконує

двигун за 20 хв, якщо його ККД = 85 %?

Ответы на вопрос

Отвечает Вафина Гульчечек.

Ответ:

А=1,1 МДж

Объяснение:

N=U*I=220*5=1100 Вт

А=N*t=1100*20*60=1,1 МВт