Тіло кидають з Землі вертикально вгору зі щвидкістю 4 м/с. На якій висоті його кінетична енергія

дорівнює його потенціальній? Опором повітря знехутвати, g прийняти за 10. 0,8 м0,2 м0,1 м0,4 м​

Ответы на вопрос

Отвечает Гущин Арсений.

Ответ:

0,8 м

Объяснение:

h=0,5*V^2/g=0,5*16/10=0,8 м