Розрахуйте опір провідника довжиною 10 м, якщо площа поперечного перерізу 0,2 мм², питомий опір 0,4

Ом мм²/ м. Записати тільки число ВСІ.Очень срочно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Буткус Алеша.

l=10 м

S=0,02 мм²

\rho'=0,4 (Ом•мм²)/м

R-?

R=\frac{\rho 'l}{S}

R=\frac{0,4\times10}{0,02} =200 Ом

Ответ: 200 Ом