Яка Архімедова сила дія на алюмінієвий брусок масою 540 г, наполовину занурений воду?​


Ответы на вопрос

Отвечает Варанкина Соня.

Дано:

m=540 г = 0,54 кг  

g = 10 Н/кг

2700 кг/м³

Найти:

Fа - ?

_________________________________________________________

Va=\frac{m}{p} = \frac{0,54}{2700} = 0, 0002 м^3

V=\frac{Va}{2} = \frac{0, 0002 }{2} = 0,0001 м^3

F = 1000*10*0,0001 = 1 Н.