Сила струму в колі електричної плитки дорівнює 1,5А. За який час через поперечний переріз спіралі

плитки пройде електричний заряд 1080 кл​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Вікторія.

Ответ:

12 мин

Объяснение:

I=1.5 A     q=1080 Кл     t=?

===

I=q/t

t=q/I=1080/1.5=720 c

=====================