Е. р. с. батареї 12 В. Максимальна сила струму від цієї батареї 6 А. Визначити максимальну

потужність, яка може бути отримана на зовнішній ділянці кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Шлычков Демьян.

Ответ:

72 W

Объяснение:

P=u*A=12*6=72