Визначити прискорення руху тіла масою 2кг під дією сили 4H?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимов Рафаэль.

Відповідь:

2 м/c^2

Пояснення:

Дано:              Розв'язання:

m=2 кг             F = ma,  a = F/m ,  a = 4/2 = 2 м/с^2

F=4H

------------

a -- ?

Відповідь : 2 м/с^2

P.S.  ^2 - піднесення числа до квадрату (або другої степені)