Для приготування кубиків льоду побутовий холодильник має відвести 210 Дж теплоти від морозильної

камери з температурою 260 К. Температура в кімнаті 300 К. Знайдіть мінімальну роботу, яку необхідно виконати холодильнику в ході процесу.

Ответы на вопрос

Отвечает Чулкова Мария.

Дано:

Q2=210Дж

Тx=260K

Tн=300К

А - ?

Розв'язання

k(max)=Tx/(Tн-Tx)

k=Q2/A

Tx/(Tн-Tx)=Q2/A      →     A=Q2(Tн-Tx)/Tx

A=210Дж(300K-260K)/260K=32,3Дж