Який тиск чинить на підлогу хлопчик 52кг , якщо площа підошви його взуття дорівнює 400см²​


Ответы на вопрос

Отвечает Клиндухов Андрей.

Объяснение:

дано:

m= 52кг

S'= 400 см²= 0.004 м²

g=const= 10 м/с²

p-?

розв'язання :

p= F/S;

F = мg;

S = 2S' (так як хлопчик опирається 2 ногами об підлогу)

р = mg/2S'

p =( 52*10)/(2*0.004) = 520/0.008 = 65 000( Па)

65 000 Па = 65 кПа

відповідь: 65 кПа