За 5с швидкість тіла змінюється з 2 м/с до 8м/с знайти прискорення тіла і шлях пройдений за цей час


Ответы на вопрос

Отвечает Клокова Даша.

Ответ:

Объяснение:

∆V=8-2=6м/с

∆t=5 c

a=6/5=1,2 м/с

шлях

S=Vo*t+(a*t^2)/2=2*5+1,2*25/2=10+15=25 м