тіло масою 0,5 кг кинуто вертикально вгору зі швидкістю 4 м/с. Визначити кінетичну і потенціальну

енергії тіла під час досягнення ним максимальної висоти ​

Ответы на вопрос

Отвечает Арыстангалиев Жанболат.

Ответ:

-4Дж

Объяснение:

m = 0,5 кг, v = 4 м/с.

Найти: A,

ΔEП, ΔEК

h = v^2/2g A = -mgh = -m v^2/2 = -0,5 кг * (4м/см)^2 = - 4 Дж