Тіло масою 0,5 кг кинуто вертикально вгору зі швидкістю 4 м/с. Визначити кінетичну і потенціальну

енергії тіла під час досягнення ниммаксимальної висоти.​

Ответы на вопрос

Отвечает Любишева Аня.

Ответ:

Ек.2=0, Еп.2=4Дж

Объяснение:

Ек. - кинетическая энергия, Еп. - потенциальная энегрия

1)по закону сохранения энергии E1=E2, следовательно Ек.1+Еп.1=Ек.2+Еп.2

Еп.1=0, так как высота=0 и ей можно пренебречь

Ек.2, так же =0, так как скорость в конце=0, то и ей тоже можно пренебречь

Получаем: Ек.1 = Еп.2 = 0.5*16/2 = 4Дж

Отвечает Наумова Алла.

Ответ:

Ек=0

Ер=4(ми шукали значення коли вони досягнули Макс висоти)

Объяснение:

Закон збереження енергії

Ep1+Ek1=Ep2+Ek2

Ep1=0, тому що висота на початку =0

Ek2=0, тому що швидкість під час досягнення макс висоти =0

Еk1=Ep2=mV²/2=8/2=4 Дж