1. Опір нагрівника становить 11 Ом. До мережі якої напруги потрібно підключити нагрівник, щоб

потужність електричного струму в ньому була4,4кВт.​

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьева Татьяна.

Ответ:

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

Объяснение:

P=UI P

I=U/R

P=U*U/R=U2/R

PR=U2

U=корень(PR)

U=корень(4400*11)=220B