Опір електричного нагрівника становить 11 Ом. До мережі якої напруги потрібно підключити нагрівник,

щоб потужність електричного струму в ньому була 4,4 кВт?

Ответы на вопрос

Отвечает Голубева Настя.

P=UI
I=U/R
P=U*U/R=U2/R
PR=U2
U=корень(PR)

U=корень(4400*11)=220В