Знайти швидкість руху автомобіля який виконує роботу 20кДж за 5хв прикладаючи силу 200Н.


Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Анюта.

Ответ:

Розпишемо потужність:

P=F*V=A/t

V=A/Ft

V=20*10^3/200*5*60=1/3 м/c=0.33333 м/с