на якій висоті летить повітряна куля, якщо на поверхні землі нормальний атмосферний тиск, а тиск на

цій висоті 90600 Па

Ответы на вопрос

Отвечает Сурков Ваня.

Ответ:

734 м

Объяснение:

Різниця тисків

∆Р=10^5-90600=9400 Па

∆Р=рgh

h=∆Р/pg=9400/1,275/10=734 м