ВИЗНАЧТЕ КІЛЬКІСТЬ ТЕПЛОТИ, ЩО ДАЄ ЕЛЕКТРОПРИЛАД ПОТУЖНІСТЮ 2 кВт ЗА 10 хв РОБОТИ


Ответы на вопрос

Отвечает Отводенко Влад.

Ответ:

A=N*t

A=2000*10*60=1.2 мДж

Електроприлад дасть 1.2 мДж теплоти за 10 хв роботи