СРОЧНО 1) Ліфт масою 200 кг піднімається зі швидкістю 0,75 м/с.Яку роботу виконує двигун ліфта за

40с ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бибикова Диана.

Ответ:

A= dEкинетическая

dEk = mv^2/2 - mv0^2/2

v0 = 0  

A= mv^2/2

h= v^2/2a

v^2 = 2ah

A = 2ahm/2= a*h*m

A= 1.4 * 600 * 10 = 8400Дж

Объяснение: