Ділянка кола складається із чотирьох однакових ламп, з‘єднаних послідовно. Визначте напругу на

ділянці кола, якщо напруга на кожній лампі становить 20В.

Ответы на вопрос

Отвечает Антипова Алёна.

Ответ:

80B

Объяснение:

при послідовному з'єднані напруга сумарна = сумі напруг на кожній ділянці

U=U1+U2+U3+U4=20+20+20+20=80B