Три провідники опором 2, 3 і 6 Ом з’єднані паралельно. Визначте силу струму на кожному

провіднику, якщо загальна сила струму дорівнює 12 А. Яка напруга на кінцях кожного провідника? будласка срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Оспанов Роман.

Ответ:

Дано:                         Решение:

R₁=2 Ом                     1/R=1/R₁+1/R₂+1/R₃ ⇒ 1/2 Ом+ 1/3 Ом+ 1/6 Ом=6/6=1 Ом

R₂=3 Ом                    U= U₁=U₂=U₃=IR⇒  12 A*1 Ом= 12 В

R₃=6 Ом                    I₁=U₁/R₁= 12 В/2 Ом= 6 А

Iобщ.=12 А                I₂=U₂/R₂= 12 В/3 Ом= 4 А

---------------------          I₃=U₃/R₃ = 12 В/6 Ом=2 А

I₁, I₂, I₃; U-?

Ответ: 6 А, 4 А, 2 А, 12 В.