Потенціальна енергія тіла рівна 1000 Дж, маса 10 г. На яку висоту піднято тіло?


Ответы на вопрос

Отвечает Динкова Виолетта.

Ответ:

10000 м (10 км)

Объяснение:

En=1000 Дж    m=0.01 кг     h=?

===

En=m*g*h

h=En/(m*g)=1000/(0.01*10)=10000 м

===========================