Щосекунди насос подає 10 л води на висоту 5 м. Яка робота виконується за 1 год? ( густина води 1000

кг/м3). Відповідь у МДж. 1 МДж=106Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Хохлова Екатерина.

А=Fl

10л=0,01 м³

F=mg=pVg=1000*0,01*10=100 Н

А=100*5=500 Дж щосекунди

1год=3600 с

500*3600=1800000 Дж за 1 год

1800000/1000000=1,8 МДж.