Тепловий двигун одержав від нагрівника 36кДж теплоти, а віддав холодильнику 32кДж. Обчислити ККД

двигуна ​

Ответы на вопрос

Отвечает Богуцкая Юлия.

Ответ:

n=(Q1-Q2)/Q1=(36000-32000)/36000=0.11=11%.

Объяснение: