Ідеальний газ віддав кількість теплоти 500 Дж. При цьому внутрішня енергія газу збільшилася на 100

Дж. Чому дорівнює робота, здійснена над газом? СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:400Дж

Объяснение:

Дано:

Q = 500 Дж

ΔU=100 Дж

А -?

Розв'язання :

Q = ΔU+A A=Q-ΔU

А= 500-100=400 (Дж)

Відповідь: А=400 Дж