При збільшенні довжини маятника на 10 см його період збільшився на 0,1 с. Чому дорівнював

попередній період?

Ответы на вопрос

Отвечает Шемпель Анна.

T1 = 2\pi(L1/g)^1/2  

Т2 = 2\pi(L1 + 0,1/g)^1/2  

Виходить система:  

Т2²/Т1² = (L1 + 0,1)/L1  

T2 - T1 = 0,1  

Якщо припустити, що L1 = 1, отримуємо

Т2²/Т1² = 1,1  

T2/T1 = 1,05  

T1 = T2 - 0,1  

T1 = 1,05T1 - 0,1  

0,05T1 = 0,1  

T1 = 2 с