Який об'єм тіла, якщо при повному занурені у воду на нього діє виштовхувальна сила 3.5 H?​


Ответы на вопрос

Отвечает Воронков Семён.

Ответ:

Объяснение:

V=3,5/1000/10=3,5*10^(-4) м3