Яку потужність споживає електричний кип'ятильник місткістю 10 л, якщо при ККД 0,8, вода в ньому

нагрівається за 20 хв від 40 °С до кипіння. Напруга у мережі 220 В.​

Ответы на вопрос

Отвечает Саутиева Елизавета.

Ответ:

2,6 кВт

Объяснение:

Q=q*m*∆T=4192*10*60=2515 kДж

N=Q/t/КПД=2515000/1200/0,8=2,6 кВт