3. Вкладник поклав до банку 30000 грн пiд 21% річних. Яка сума буде на рахунку через рік?


Ответы на вопрос

Отвечает Владимирова Элина.

Відповідь: 30000 - 100%

                    X        - 21%

X=30000*21/100=6300грн

30000+6300=36300грн              

Покрокове пояснення: